MISJA

uczę angielskiego dzieci i młodzież.

bez stresu.

w atmosferze partnerstwa

i wzajemnego szacunku.

Studio Korepetycji olka.korepetytorka to miejsce łączące w sobie zalety szkoły językowej i prywatnego nauczania w formie korepetycji. Głównym założeniem jest dopasowanie metod i technik nauczania do indywidualnych predyspozycji ucznia, w tym dominującego u danej osoby typu inteligencji, np.: kinestetyczna, muzyczna, logiczno- matematyczna, wizualna etc.

nieszablonowe metody

Na zajęciach używam zarówno najnowszych technologii, takich jak monitor interaktywny, serwisy typu You Tube, jak i elementów tradycyjnych, ponieważ niemożliwym jest stworzenie jedynej słusznej metody, która byłaby efektywna dla każdego. Czerpię wiedzę ze wszystkich znanych metodyce nauczania sposobów, aby uczeń osiągał jak najlepsze rezultaty.

pasja i szacunek

olka.korepetytorka powstała z pasji do nauczania i dbałości o relacje. Żaden kursant nie jest tu anonimowy, ponieważ jako osoba prowadząca zarówno firmę jak i zajęcia, mam bezpośredni kontakt z uczniami i ich opiekunami, co znacząco poprawia komfort współpracy. Rodzic/ opiekun nie musi wykonywać oddzielnego telefonu do sekretariatu w sprawach formalnych, a następnie znów poświęcać swój cenny czas na rozmowę dotyczącą postępów w nauce.

doświadczenie

Jako mama dwóch córek, na własnej skórze doświadczyłam, że każde dziecko jest jedyne w swoim rodzaju i zasługuje na nauczanie języka angielskiego w taki sposób, aby w przyszłości, świat stał dla niego/ dla niej otworem.

angielski dla dzieci i młodzieży

– chcesz wiedzieć więcej o moich metodach? BLOG!

Jeśli ciekawie Cię temat nauczania języka angielskiego, koniecznie zajrzyj na mojego bloga. Dzielę się tam praktyczną wiedzą, ale też ciekawostkami na temat metodyki nauczania języka obcego.

Uczę dzieci i młodzież w różnym wieku – od przedszkolaków, po maturzystów przygotowujących się do tzw. „egzaminu dojrzałości”, więc przekrój zagadnień, którymi się zajmuję, jest szeroki.

 

Okiem praktyka

Z kolei jeśli jesteś nauczycielem lub korepetytorem i chcesz poszerzyć swój warsztat, zapraszam na konsultacje metodyczne. Co dwie głowy, to nie jedna.

olka.korepetytorka - kreatywna nauczycielka języka angielskiego

opinie

„Pani Ola to nauczyciel języka angielskiego z wielkim sercem i ogromnymi umiejętnościami przekazywania wiedzy. Serdeczna, pomocna i zawsze uśmiechnięta. Pani Olu, jest Pani daleko ale zawsze będziemy pamiętać o Pani lekcjach!!!!”

„Super podejście do człowieka! Co prawda Ola uczyła mnie z 10 lat to temu już wtedy wiedziała jak należy podejść do ucznia i zachęcić go do działania. Duża widza i umiejętności 📚

„Pani Ola przygotowywała córkę i jej koleżankę do egzaminów z języka angielskiego do dwujęzycznej szkoły. Obie dziewczyny bez najmniejszego problemu dostały się do wymarzonych klas. To zaangażowana, zawsze uśmiechnięta i bardzo profesjonalna osoba, a dziewczyny ją uwielbiały 🙂 Polecam z całego serducha!!!!!”

„Korzystałam z konsultacji metodycznych u Oli. Otrzymałam wsparcie dotyczące prowadzenia moich lekcji, które okazało się potem cenne w praktyce. W razie wątpliwości lub trudności w bieżącej pracy mogłam liczyć na wskazówki i pomysły, jak je rozwiązać. Dostałam również porady dotyczące prowadzenia rozmów z rodzicam”i. Dużo konkretów, bez „lania wody”.

 

„Pani Ola to super nauczycielka, indywidualne podejście do ucznia. Uczy mojego syna od 4 lat, jak trzeba pomaga przygotować się do sprawdzianu czy odrobić pracę domową. Dzięki odpowiedniemu podejściu pani Oli syn odważył się w końcu mówić po angielsku. Oprócz super wyników w szkole, rozmawia bardzo chętnie po angielsku. Polecam z czysty sercem.”

 

„Bardzo miło wspominam naukę z Olą. Świetne podejście do nauki języka, zawsze bardzo dobrze wyjaśniony materiał, poziom dostosowany do ucznia. Często dostawałam dodatkowe bardzo przydatne materiały do nauki, żeby rozszerzyć wiedzę. Polecam

 

„Pani Ola to bardzo dobra nauczycielka, uczyła mnie języka angielskiego w gimnazjum i te lekcje przyniosły bardzo duże rezultaty, polecam 😃

 

„Polecam Panią Aleksandrę, jest najlepszym nauczycielem z jakim miałam przyjemność zdobywać wykształcenie. To serce, ta pasja i zaangażowanie w przekazywaniu wiedzy godne tytułu anioła! 🤗

 

„Korepetycje z podstawówki wspominam bardzo wesoło, pracowicie, miło i przyjemnie, zawsze bylam gotowa na lekcje do szkoły. Bardzo polecam.”

 

„Pani Ola to nauczyciel z powołania, do którego moje dzieci chętnie chodzą na dodatkowe zajęcia z języka angielskiego. Zawsze miła i uśmiechnięta, swoją pozytywną energią zaraża wszystkich dookoła.”

 

„Aleksandra była moją lektorką podczas nauki angielskiego w firmie. Skupialiśmy się na konwersacjach, które pomogły mi rozwinąć słownictwo branżowe i dotyczące obsługi klienta.”

 

„Uczyłem się z Panią Olą w liceum. Pomogła mi w poszerzeniu słownictwa, zrozumieniu gramatyki oraz w przygotowaniu do testów szkolnych i matury.
Zaangażowana w 100 procentach!
Indywidualnie podchodzi do każdego z uczniów.
Polecam serdecznie!”

 

„Korzystałam z lekcji u Oli w liceum. Pomogła mi w zrozumieniu czasów i przygotowaniu do matury, którą zdałam z zadowalającym wynikiem. Szczerze polecam 🙂

 

„Pani Ola to nauczyciel, który bardzo dobrze tłumaczy gramatykę angielską, w szczególności czasy. Jej lekcje pomogły mi zdać egzamin gimnazjalny z bardzo dobrym wynikem. Polecam z czystym sercem! najlepszy nauczyciel 😀

 

Hej, zaczekaj!Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapisz się do newslettera.

Wysyłam tylko wartościowe materiały. Gwarantuję zero spamu i możliwość rezygnacji w dowolnym momencie.